SDH Čimelice
Počítadlo
Poloha hasičské zbrojnice
Čerpadlo Heron EMPH 80W

Dne 7.5.2011 rozšířilo vybavení JSDH kalové čerpadlo Heron EMPH 80W + čtyři kusy savic 2.5 m s B půl spojkou a jeden sací koš B se spětnou klapkou.
Stříkačka Tohatsu VC 85 BS

Obec Čimelice zakoupila s přispěním dotačního programu kraje novou zásahovou požární stříkačku Tohatsu VC 85 BS. Čerpadlo disponuje startérem, automatickou rotační vývěvou. Stříkačka byla zakoupena ve firmě PHT dne 10.4.2011
Odsávání výf. plynů

Dne 3.3.2011 bylo dokončeno odsávání výfukových plynů z garáže od CAS 24 a dále 6.6 bylo dokončeno vodorovné značení před hasičskou zbrojnicí.
Defibrilátor

Dne 23.3.2011 v 17.00 hod. zástupci JSDH Čimelice slavnostně přeberou od Senátora p. Miroslava Krejči v Kolovratském paláci senátu České republiky defibrilátor od Německé firmy Hagenuk (www.hagenuk-shop.cz).
Nové vybavení
Dne 3.1.2011 se naše vybavení rozlostlo o záchranné vesty od francouzské firmy Plastimo. Vesty jsou určeny pro zasahující hasiče pro zvýšení jejich bezpečnosti při záchranných pracech a zásazích na vodě.

Program na VVH dne 8.1.2011
Přivítání přítomných
Uctění památky zesnulých
Senámení přítomných s programem
Schválení programu
Zpráva Starosty
Zpráva Velitele + pokladní zpráva
Zpráva Vedoucího mládeže
Seznámení členů s plánem práce na rok 2011
Návrh na doplnění výboru
Diskuse
Volby
Návrh usnesení
Volná zábava

Výbor SDH děkuje všem členům kteří se zůčastnili výroční valné hromady.
Zůčastnilo se 65 členů z 80 což je velice slušná účast,
K tanci a poslechu hrál p. Zeman. Po dlouhém jednání přišla vhod večeře v podobě vepřového steaku a hranolek, dále byl k dipozici švédský stůl- sýr, salám, uzené, bůček, pečené koleno, tlačenka, chléb a zelenina
Další úpravy CAS 24

Dne 12.6.2010 byla CAS odvezena do Mimoně p. Jonášovi kde bude zkrácena hrobka motoru, vozidlo bude hotové 9.7.2010 (na sraz Matýskářů 2010).
CAS je opět zpátky v hasičárně a vypadá moc dobře.
Nové vysílačky

Dne 20.4.2010 byly zakoupeny nové radiostanice MOTOROLA 2x ruční CP 140 a 1x vozidlová CM 140 která je v provozu od 26.4.2010 (nahradila starou radiostanici TESLA).

Zvýšil se také počet kanálů (4 kanály zásahové, 3 volné pro naši potřebu)
Oba typy radiostanic jsou sladěné na stejných frekvencích.

Dne 28.4 byla vozidlová vysílačka protažena také do prostor čerpadla aby měl strojník spojení s operačním střediskem a velitelem jednotky v době jeho nepřítomnosti v kabině vozidla.
Výroční valná hromada
VOLBY VÝBORU SDH

Děkuji všem přítomným za hojnou účast a přináším výsledky voleb:
Starosta SDH : Biskup Josef
Náměstek SDH : Biskup Jan
Velitel : Králíček Vladimír
Pokladník : Směšný František
Jednatel : Vokatý Dušan
Vedoucí mládeže : Biskup Josef
Členové výboru : Potůček Václav Mrákota Václav Šindelář Tomáš Žák Roman Hrabě Karel ml.
Kontrolní a revizní komise: Počta Zdeněk, Teska Luboš, Hrabě Karel st.
Počet přítomných s volebním právem 33
Počet platných volebních lístků 29 ks
Nový systém informování členů Zásahové Jednotky obce o konaných akcích
Od 7.12.2009 bude na těchto stránkách minimálně čtrnáct dní před konanou akcí vyvěšen plakát kde se členové dozví potřebné informace. Na nečtení těchto zpráv NEBUDE brán zřetel !
Bude se jednat o zprávy pro ZÁSAHOVOU JEDNOTKU.
Elektrický naviják
Dne 8.9.2009 byl zakoupen elektrický 24 V naviják o tažné síle 5.455 kg (12000 lb)
Dne 10.9.2009 byly zpracovány nákresy držáku a dány k výrobě Kovovýrobě Vevera Myštice . Předpokládaný termín zhotovení je 21-27.9.2009
Dne 5.9.2009 byla namontována druhá tažná (čuba) do které bude naviják uchycen.
Dne 12.9.2009 byla přivedena elektrická zásuvka na předek CAS pro napájení navijáku.
Dne 10.10.2009 byl naviják kompletně osazen na vozidlo.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Veřejná anketa
Jak se Vám líbí naše nové stránky?

Ano - libí
96% [49 Hlasy]